auto

Aina joka ilta mennään ajelemaan ja ajellaan ja sitten pyr ryr jännää kun on auto. Siinä sitä mennään joskus ehkä hieman ylpeinä. Hurruuteellaan. Ollaan myö meleko kooleja. Joskus ollaan käyty syömässä mäkdonaldsissa. Yhdellä meistä on pierutauti.
1178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mie oon tainnu nähdä teidät ajelemassa -on se komeeta..!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


autoilija kirjoitti:

Aina joka ilta mennään ajelemaan ja ajellaan ja sitten pyr ryr jännää kun on auto. Siinä sitä mennään joskus ehkä hieman ylpeinä. Hurruuteellaan. Ollaan myö meleko kooleja. Joskus ollaan käyty syömässä mäkdonaldsissa. Yhdellä meistä on pierutauti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu