millainen el tukanin uima-allas?entä altaan ympäristö?
el tukan uima-allas
6
1232
Vastaukset
- uimaanko?
Provo! Kukaan ei usko, että olisit menossa Mexikoon makaamaan uima-altaalle. Löytyy niitä altaita lähempääkin.
Mutta voihan tuohon vastatakin. Allas on pieni kaukalo, ehkä 5 x 10m. hotskun sisäpihalla, tilaa vähän eikä allasbaaria!
Menisit sitten sinne all inclusiveen!- mekku
ei haluta hölmöjen suosimaan all.....haluamme kiertää lähiseutuja vuokratulla autolla,jotka sinulta jää kokematta vetäessäsi(mielestäsi ilmaista) viinaa aamusta iltaan siinä all....!kiitos vaan vastauksesta.kirjoittelen lomalta palattuani sinulle lisää meksikosta!
- Kuulla
mekku kirjoitti:
ei haluta hölmöjen suosimaan all.....haluamme kiertää lähiseutuja vuokratulla autolla,jotka sinulta jää kokematta vetäessäsi(mielestäsi ilmaista) viinaa aamusta iltaan siinä all....!kiitos vaan vastauksesta.kirjoittelen lomalta palattuani sinulle lisää meksikosta!
Kommenttejasi. Myös Jukatanin puolelta, vaikka siellä tuli jonkin verran liikuttua.
Mutta jos käyt Belizen alueella niin se kiinnostaisi. Meiltä jäi käymättä! - eläjä
Kuulla kirjoitti:
Kommenttejasi. Myös Jukatanin puolelta, vaikka siellä tuli jonkin verran liikuttua.
Mutta jos käyt Belizen alueella niin se kiinnostaisi. Meiltä jäi käymättä!en ymmärrä miksi toiset kusipäät tappelee toinen toisen ns.elämyksistä!jokainen kokee asiat juuri vain ja ainoastaan itse.jollekin voi olla tärkeä millainen on uima-allas.elämä on lyhyt,jokainen käyttää sen niin kuin haluaa ja on kiinnostunut siitä mistä on.
- missä
Miksi helvetissä idiootit kysyy
suurinpiiretin "olen menossa ulkomaille
Sol-nimiseen hotelliin. Millainen se on.
El tukaneitakin on vaikka kuinka monta.- olet
Todennäköisyys, että kyseessä on PdC:n Tucan on kuitenkin aika suuri.
Los Angeleseja, los Frutaleseja ym. löytyy todella paljon, ja yllättävistäkin paikoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2679496IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3006676Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?681621Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61391Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.921235- 1091151
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut731038Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin40852Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23746MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312741