Huvittaa mielettömästi

nauraja

...Kun päiväkirjahuoneessa haistatellaan vittua muista kilpailijoista ja olohuoneessa kaikkien kanssa halaillaan ja itketään myötätunnosta. Ois taas paikallaan näyttää häätöäänestys kilpailijoille niin pääsis vähän enemmän kilpailijat näkemään ihmisen taakse mitä kukin on. Itse vihaan Iinaa kyllä eniten ja Minnankin arvostus on kovasti alamäessä alkuihastuksen jälkeen.
Iina on selvästi kasvanu jalustalla ja on pahasti läheisriippuvainen huomion kanssa. Ja sit sillä raukalla ei oo mitää kontrollia itsensä suhteen. Ihan tavallisen näkönen maijameikäläinen. Näkee itsensä ihan täysin eri tavalla kuin ympäristö.

2

752

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jep..

      ..noinhan se on. laittaisivatpa sen vielä jalkapuuhun viimisenä nöyryytyksenä, olis ihan aiheellista kaikkien sen haistattelujen jälkeen.

    • Luulisinpa, että jokainen talossa oleva KILPAILIJA on päässään kehitellyt jonkinlaisen suunnitelman, jolla säilyy kilpailun loppu metreille saakka. Ja jokainen kilpailija myöskin tietää, että heidän juonimisensa näkyy suomen kansalle, vaikka muut talon asukit eivät sitä näekkään. Antaa kilpailijoiden pelata peliä omalla tyylillään. Paras tyyli voittakoon. Eikös? :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      107
      1288
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      94
      908
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      824
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      703
    5. 32
      645
    6. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      642
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      584
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      578
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      533
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      486
    Aihe