näytönohjain

minulla nhl 2006 itsellä ohjaimena geaforce 4 pitäisikö laittaa parempi ohjain pikkusen pätkii ja mikähän ohjain olisi semmoinen että pelittää
2255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sitä ainakin radeon x800Pro tai x800xl pelaa ainakin, hyvillä graffoilla. ja geforce puolelta varmaan sillä gf 6800 tai 6800Gt.

Äänestä
  • muistin määrä tietysti yksi aika suuri tekijä, eli jos sulla on pelkästään 256 muistikampa niin se ei taida riittää ihan eli ainakin 512mb kampa olisi hyvä olla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kape kirjoitti:

minulla nhl 2006 itsellä ohjaimena geaforce 4 pitäisikö laittaa parempi ohjain pikkusen pätkii ja mikähän ohjain olisi semmoinen että pelittää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu