Tuleeko teillä NHL 06 paljon maaleja yleensä yhdessä pelissä, kun minulla tulee iha mahottomasti esim 11-7
Pelaan vaikeimmalla tasolla.
Asetuksia oon säätäny vaikka miten mutta maaleja tulee mahottomasti
Pelaan vaikeimmalla tasolla.
Asetuksia oon säätäny vaikka miten mutta maaleja tulee mahottomasti
Vastaukset 4
Vanhimmat
Rush is back. Niinhän se EA Sports mainostaa.. Itelläkkii keskimääräisesti maaleja tulee semmonen 15 per ottelu.. Kannattaa unohtaa ne vakiokikat millä saa maaleja niin pelistä tulee mielenkiintoisempi.
Niinpä kannattaa unohtaa ne kaikki varmat börsäämis mestat. mä ainakin yritän mitä ihmeellisimmistä mestoista maaleja. mut yleensä siin käy niin et vastustaja sit rokottaa kokoaja ja hups tilanne onki jo 8-0 vastustajalle :D
joo niin tulee ! ja se johtuu ainoastaan siitä että puolustajat ovat täysin onnettomia runttaamaan 2/10 osuu kunnolla vaikka taklaus voima on täysillä ja taklaus osuu kohdalleen
tarkennusta... siis keskitasolla runttaukset toimivat hyvin mutta kun taso on korkein mahdollinen ja säädot samat kun mediumilla niin runttaukset ei toimi aivan perseestä koko peli!