Pro-Iinako

täällä nyt yrittää kääntää ihmisten mielipiteitä. Lukekaapa Iinaa koskevia juttuja eilisen häätouhan jälkeen. Liki joka keskusteluun on alkanut ilmestyä Iinaa puolustavia kirjoitteluja.
Hepsankeikkaliittoumako nyt yrittää kaikkensa????
1321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eiköhän siihen voi kuitenkin luottaa, että jokainen äänestäjä tekee oman päätöksensä. Prosentit repsahtanevat taas sunnuntaina viimeistään viime minuuteilla siihen ainoaan oikeaan suuntaan. En olisi huolissani.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eulalie kirjoitti:

täällä nyt yrittää kääntää ihmisten mielipiteitä. Lukekaapa Iinaa koskevia juttuja eilisen häätouhan jälkeen. Liki joka keskusteluun on alkanut ilmestyä Iinaa puolustavia kirjoitteluja.
Hepsankeikkaliittoumako nyt yrittää kaikkensa????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu