IINA KOTIIN!!!!!

ÄÄNESTÄKÄÄ IINAA KOTIIN SE ON TEKOPYHÄ VALEHTELIJA!
2296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niin ei jaksa kattoa enää kahta paria jotka pussottelee siel toinen pari rikki nyt eli iina himaan sielt ku ei oikee perttuukaa ja katia ne on paljo mukavempia ku IINA PISTETÄÄN iina kotiin vai mitä äänestetään kaikki iina pois että saadaan laatu ohjelma

Äänestä
  • Ei tota jatkuvaa halailua ja hinkkaamista jaksa katsoo. Ulos tommoset ja tosi tyypit pitää jäädä, Perttu on just semmonen joka pitää olla tuolla ja sanoa miten homma on. Hinkkari muijat pihalle, seuraavaksi se äiti lespo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perttu 4-ever kirjoitti:

ÄÄNESTÄKÄÄ IINAA KOTIIN SE ON TEKOPYHÄ VALEHTELIJA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu