intruder kytkin irroitus

Moi,pikainen kysymys , kun esim 1 vaihde päällä siirtää kytkin pohjaan painettuna intruderia joka on siis sammuksissa niin on aika raskas siirtää eli yhteys ei katkea täysin kytkimen avulla ? vapaalla menee kepeästi.Ominaisuus vai tuleva vika? kiitos joka jelpit .
3953
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Luulenpa ettei kytkin täysin irroitakkaan, ainakin RF:n nestekytkimessä levyt "laahaa" hiukan joten kuulostaisi ihan normaalilta...

Äänestä
  • Normaalilta kuulostaa joten ei kannata panikoida.
    Ei muuta kuin hyviä talviunia...

    Äänestä

www.intruderclubfinland.fi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ongelmako? kirjoitti:

Moi,pikainen kysymys , kun esim 1 vaihde päällä siirtää kytkin pohjaan painettuna intruderia joka on siis sammuksissa niin on aika raskas siirtää eli yhteys ei katkea täysin kytkimen avulla ? vapaalla menee kepeästi.Ominaisuus vai tuleva vika? kiitos joka jelpit .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu