Ensin meinasin äänestää Iina pois mutta eilen minuakin alkoi itkettää kun Iina oli niin surullinen ja tärisi silmät vetisinä että minuakin alkoi itkettää. En missään tapauksessa äänestä Iinaa tuota hellyttävää pientä tyttöä pois. Iina jääköön ja Kati poistukoon koska haluaa sitä itsekin.
Aloin sääliä Iinaa
eilen illalla
161667
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
se iina on niin saatanan ärsyttävä että jos tulis vastaan ni ois pakko tirvasta turpaan. oli niiiiiiin kova isku huomata että joku ei tykkää. tanan vellihousu. PERTTU RULES!!!
^ja poista tuo asiaton väkivaltainen viesti.
Sitä ei kyllä kannata sääliä. Ulos vaan tuollaset ylpeet ihmiset. Kuvottaa katella. Jos nyt ei saada tuota iina ulos niin sehän lupee leijjumaan ja rehvastelemaan, luullen että siitä tykätään. Iina ulos ja kunnon äänivyöryllä
Siis tuohan vaan todistaa kuinka hyvä näyttelijä pitää olla että pystyy oleen tuommonen kaksnaamanen sanonko mikä. Iina pois ja äkkiä. Vain tyhmät eivät näe tuon näyttelemisen läpi.
olivat aidot ja se koiran kuva siinä sängyllä :´(
kyllä ihmisessä on jotain vikaa jos se ei kaipaa perhettään siellä vaan jotain piskiä. eikä se sitä oikeesti ikävästä itkeny, keräs vaan tollasilta tolloilta säälipisteitä. se on sellanen kaksnaamanen valehtelija ja lunttu. en kestäis elävässä elämässä päivääkään. just tollanen ämmä kuka luulee olevansa niiiiin suosittu ja niiiin pidetty. sit tulee poru kun tajuu tosi tilanteen. ULOS VAAN!!
aivan,ja huomatkaa,että perttu ensimmäisenä ja ainoana huomasi mikä iina on oikeesti naisiaan,ja aina ropisee iinan äänet pertulle.en mäkään perttuna kaveerais iinan kaa kun siitä näkee kilometrin päähän millanen se oikeesti!
H****tin kaksnaamainen esittäjä...
toi on peliä ja ketään ei säälitä!! ärsyttävät ulos ensimmäisenä ;D
ketä sitten säälitään??
Inalla on vaan niin vitun paha olla, kun huomaakin, että kaikki ei pidäkkään hänestä!!!!
Iina ulos talosta!!!!!!!!!!!
päästää sieltä kotiin jos kerran oikein koiran kuvaa katseli ja itkeskeli. Mitä sitä säälimään, ehkä hieman kirpaisi kun tajus että 50 000 lähti lapasesta. Sita paitsi...ei kauaakaan tuon itkukohtauksen jälkeen kun oli taas oma haistatteleva itsensä ja pääsi isoveikan juttusille.
-älkää nyt perhanat menkö sen naikkosen retkuun-
siinä taas yksi esimerkki iinan kieroudesta,taas on näköjään menny yks ihmisraukka ansaa,voi voi.
pudotusuutisista. Muutat mielesi aika nopeasti. Eilen näytettiin vain muiden mietteitä ja Iina jäi huomiotta. Tänään korjaus tilanteeseen.
Hyvät on sillä näyttelijän lahjat! Ei muuta ku joutuu talosta pois, niin kannattaa sen mennä pyrkimään teatteri kouluun!!!!!
Kyyneleillä oli juuri tuo tarkoitus..... No johonkin upposi, onneksi ei kaikkiin !