Ite olen kattonut jokaisen jakson, ja täytyy sanoa että Iina on kaikkein kivoin bb-talon asukkaista!Ite aion ainakin äänestää Kathya, sehän juuri sanoi että haluaa lähteä ja sehän muutenkin vetäytyy erilleen muista.Miksi sellaisen ihmisen pitäisi jäädä taloon!!??? Ja jos Iina on ärsyttävä (siis joidenkin mielestä)eikö se kannattaisi jättää taloon että siellä olisi ainakin yksi ärsyttävä tyyppi....Eihän siinä olisi mitään järkeä jos kaikki olisi siellä vaan kaikkien kavereita!!!Enkä ole edes sukua Iinalle!!!
iina rules!!!!
niki
5470
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
pitäs olla synkkää? mä haluun et elämä on hauskaa! siks äänestän iinan pois mun elämästä.
Iina on ihan kivan ja fiksun oloinen,miks se pitäis äänestää pois,se tuo väriä talon elämään!! Mistä tää iina-inho oikeesti johtuu?? Kathy pois..
Joo, ei Iinaa pois, se tuo väriä taloon.
Henkilökohtaisesti en kyllä haluis sen kaltaisen ihmisen kanssa olla tekemisissä, mutta viihteen takia sen pitäisi jäädä.
Enpä taida äänestää ketään. Kaikki kolme kun ovat suosikkejani. :/
siitä että se on kiero kuin korkkiruuvi.
nii kerta ei se mikään inho ole , mutta kun jonkun pitää lähtä ja hän on eniten ärsyttävin koska ei jaksa ainakaan kahta nuoleskelua paria muutenkaa kattoa ja kathy on muakva ja mika vielä mukavempi ei se iinakaan ole pahis on sekin ihan mukava , mutta vähiten. on teillä ihan hyvä sukulainen älkää huolehtiko ;).