Kympin nainen Iina

Ei tota kaksinaamaista pillittäjää jaksa enää katsoa, niin hirveät silmäpussit et parempi mennä kotiin lepäämään. Numero 10 Iina
3515
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei ole muuta lisätävää¨ku oon samaamieltä

Äänestä
  • se onhirvee.

    Äänestä

En maksais penniäkään. Tai jos Iina maksais sen kympin, katotaan sit ens sunnuntaina. Pääsis paineistaan kun on helmikuulta niitä kerännyt. Kuulee jo äänestäkin, pahasti yläkiree...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Ei tota kaksinaamaista pillittäjää jaksa enää katsoa, niin hirveät silmäpussit et parempi mennä kotiin lepäämään. Numero 10 Iina

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu