Siis te suomalaiset olette tyhmiä, kun kannustatte ja ootte iloisia kun suomalainen jäi toiseksi. Siis mua harmittaa tää viel vitusti kun Kimi ei voittanut alonsoo.arg.....!!!!
Mestaruus ratkesi tähän:
australian gp,malesian gp,euroopan gp,saksan gp, =Kimi ei saanut näistä kisoista kun 1 pisteen kun alonso 36
.KIMI on paras ,EI PÄKÄLEUKA ALONSO
Mestaruus ratkesi tähän:
australian gp,malesian gp,euroopan gp,saksan gp, =Kimi ei saanut näistä kisoista kun 1 pisteen kun alonso 36
.KIMI on paras ,EI PÄKÄLEUKA ALONSO
Vastaukset 6
Vanhimmat
Miksi kannustaa huonompaa? sen takiako kun se on suomesta, junttilasta ja dokaa lasti jossain joka päivä? miksi sellaista idioottia pitäisi kannustaa? Eihän se edes voita ikinä mitään...Alonso voittaa ja voittikin maailmanmestaruden , kimi ei.
..edelleen Suomi eikä mikään junttila sillä kaikesta huolimatta kaltaisesi ovat onneksi vähemmistönä.
raivoraitisko???
paskaa nimimerkin takaa. Hän joka syyttää kaveria joka on taas toisena Formuloissa juopoksi on todella häiriintynyt tyyppi jolla ei ole omaa elämää.
Ja että käyttää Matti Nykäsen nimeä on todella sikamaista. Matti on nykyään sairas mies ja se ei auta häntä että irvaillaan. Nämä pikkutytöt joilla ei ole omaa elämää luulevat sen löytyvän muiden ihmisten halveksimisesta ja haukkumisesta. Voi vain todeta että se ei teitä auta - teidän tulisi tehdä päin vastoin ja hankkia elämäänne hieman aikuisuutta..
Tiedätkö että täällä suomessa on melkein kaikki "juoppoja"
Ja mikä siinä nyt on niin ihmeellistä että jos joku juo!!!!!
Jotkut ovat vaan niin kateellisia
hehehehehehehehe!!!!
KIMI ON KINGI!
mclaren...Kimi on mun mielestä tän 2005MM- tittelin haltija.
Ehkä mclaren ei oo, mut kimi on....