volvo vai iveco

Olis Iveco eurocarco 80e18 myynnissä -91 6500€ ostanko vai etsinkö vielä FL6 Volvoa (608)
2587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Turvallisempi valinta on Volvo. Makaroonimaan ajokista käytettynä kun en osaa sanoa mitään. Mutta luottaisin enemmän pohjolan laatuun. Se on ainakin suunniteltu näihin olosuhteisiin.

Äänestä
  • Jos et osaa sanoa jostakin asiasta mitään, niin älä sano mitään. Tuon kokoluokan vehkeissä on tien päällä enenmmän Ivecoja. Miksiköhän?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kevyt kuljetus kirjoitti:

Olis Iveco eurocarco 80e18 myynnissä -91 6500€ ostanko vai etsinkö vielä FL6 Volvoa (608)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu