BB24h ei näytä pokeriturnausta.
Kuka sen voitti?
Onko kellään tietoa ketä siellä oli pelaamassa BB:n puolesta?
Entä ketkä edusti kilpailijoita?
BB, KUKA VOITTI POKERITURNAUKSET
5
1520
Vastaukset
- yöllä
että Terhi ja Antti menevät pokeriturnaukseen. Ei tietoa miten se on päättynyt.
- sitähän se on
Hahah, toi on hauska nimitys:kattilanatsi xD xD
- gigge
luulen että kilpailijat tulee häviämään pahasti ton jutun.. ei voi pärjätä jos vastassa on yhtään kokeneemmat pelaajat!
Ei olisi mitään järkeä laittaa ammattilaisia bb:n puolesta. Jotenkin tuntuu siltä, että olisivat sittenkin laittaneet Janin ja AnttiS:n opettelemaan myös ja pelaamaan. Silloin vastapuolten taso olisi jokseenkin sama.
- ne ketkä ovat jo tippuneet....
Jontte74 kirjoitti:
Ei olisi mitään järkeä laittaa ammattilaisia bb:n puolesta. Jotenkin tuntuu siltä, että olisivat sittenkin laittaneet Janin ja AnttiS:n opettelemaan myös ja pelaamaan. Silloin vastapuolten taso olisi jokseenkin sama.
Eli antin ja sen toisen joka tippui jo sillon ihan alussa??
TAi sitten sinne tulee halonen ja koivisto.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot981020- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648