mitä jännää on CS:ssä???

Mitä siinä CS pelissä on niin jännää, että sitä pitää pelata joka paikassa mistä löytyy tietokne? Koulussakin kun pitäisi tehdä jotain tehtäviä koneella niin "kaikki" pojat ryntää pelamaan "seeässää" Mitä siinä on niin sämpylää?
:D
5676
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

no cs on íhan kiva peli ennen olin hulluna siihen pelasin yli 3 päivassa taino reilusti

Äänestä

taitaa olla sama kuin muissa peleissä mikä meitä poikia viehättää cs:sä. Tottakai kaikia poikia kiehtoo räiskinät, päitten lentely ja muutenkin väkivalta pelit...

=)


mielipiteensä kullakin'

Äänestä
  • kyllä naisetkin pelaavat CS:sää. minä mukaan lukien CS on hyvä taktiikka peli. peli on parhaimmillaan kun pelataan klaani matseja. eli offeja

    Äänestä

No siinä saa tappaa ja harjoitella tulevaisuuden veralta, sitä ei kiedä vaikka joutuisi oikeestikkin tappamaan leipänsä eteen !

Äänestä
  • no ihan sama meikä pelaa kyllä vain semmoisia jazz jacrabbitin tyylisiä pelejä :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lyla kirjoitti:

Mitä siinä CS pelissä on niin jännää, että sitä pitää pelata joka paikassa mistä löytyy tietokne? Koulussakin kun pitäisi tehdä jotain tehtäviä koneella niin "kaikki" pojat ryntää pelamaan "seeässää" Mitä siinä on niin sämpylää?
:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu