Marokko helmikuussa?

... ois siis suunnitteilla reissu helmikuulle ja tietty kiva jos ois lämmin ja mukava kohde.

Oon lukenu palstoilta marokosta joten tiedän jo miinuspuolista.

Kaikki maassa käyneet,kommentteja kaipailen...
2955
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Menet luultavasti agadiriin? Siellä en ole ollut talvella, vain kesällä. Mut hieman pohjoisemmassa oon ollu syksyllä ja lämmintä oli about 25. Olisin toivonut hieman lämpimämpää... Agadirissa kuitenkin talvellakin taitaa olla n. 20, tuntuu lämpöiseltä suomen kylmän talven jälkeen! Nuoret miehet naisia kohtaan tosi ärsyttäviä, huutelee perään!!!

Äänestä
  • suunnitteilla tosiaan Agadir. Miehet siellä kuuleman mukaan on just sellasia mut jotenki ei kiinnosta nyt kuitenkaan nuo kaukomaat.

    Täytyy vielä miettiä kohdetta. Tosi on että kylmästä ku menee ni tuntuu lämpimälle vaikka ois vaan 20.

    Mitä mieltä muuten kohteesta jos ei tuota ota huomioon?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


...onko lämmintä kirjoitti:

... ois siis suunnitteilla reissu helmikuulle ja tietty kiva jos ois lämmin ja mukava kohde.

Oon lukenu palstoilta marokosta joten tiedän jo miinuspuolista.

Kaikki maassa käyneet,kommentteja kaipailen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu