Tulipahan

seurattava. Kun siirrän rullahiirtä luoteis kulmaan, siis vasempaan ylä...,tekee nuoli haku- l. hyppyreissun, palaa takaisin ent.haku- paikkaan. Reissu ei ole kuin sentti 1/2, kestää 1/2 s.. Ei haittoja eikä ongelmia, mikä ilmiö? Epäilen vanhaa Nokian näyttöä. Valuegraph 447V. Muut onpi aika uutta. Siis tieto -törpäkkeet.
4253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..oli kyllä hauskin pitkään aikaan vaikken ymmärtänyt oikeestaan mitään :)

vai johtuneeko tuosta viinistä

Äänestä
  • pomppaa pienessä mittakaavassa Benji-hypyn vasemmalle yläviistoon. Ja rrrkle palaa samalle paikalle back, n.1s. Ymmärrä en, hauskaa olut on, onpa uusi ilmiö, tosi. Mitään haittaa ei o, luulen, että vanha näyttö? Sinä viini, minä olut. Jeps?

    Äänestä

  • hiireni kirjoitti:

    pomppaa pienessä mittakaavassa Benji-hypyn vasemmalle yläviistoon. Ja rrrkle palaa samalle paikalle back, n.1s. Ymmärrä en, hauskaa olut on, onpa uusi ilmiö, tosi. Mitään haittaa ei o, luulen, että vanha näyttö? Sinä viini, minä olut. Jeps?

    ..on niin, että hiiret hyppivät kun kissaa ei ole.

    Äänestä

  • eiks jee kirjoitti:

    ..on niin, että hiiret hyppivät kun kissaa ei ole.

    mieleen, kun kävi välillä duunissa: sehän on elohiiri. Eipäs voikkaan, kohtahan on Lokakuu. Tosi puheessa tuo hiiren nuoli tekee välistä omituisia ketunlenkkejä. Jeps, muija karju tuosta olan takaa, ostanut uuden lemmikin. Taitaa mulla käsi tehdä niitä liikkeitä. Liian nopea hiiri näin hitaalle. No, selvispäs sekin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oudohko kirjoitti:

seurattava. Kun siirrän rullahiirtä luoteis kulmaan, siis vasempaan ylä...,tekee nuoli haku- l. hyppyreissun, palaa takaisin ent.haku- paikkaan. Reissu ei ole kuin sentti 1/2, kestää 1/2 s.. Ei haittoja eikä ongelmia, mikä ilmiö? Epäilen vanhaa Nokian näyttöä. Valuegraph 447V. Muut onpi aika uutta. Siis tieto -törpäkkeet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu