Olen tekemässä uutta ns. jatkotarinaa, johon nyt sinä voit osallistua!
Mene osoitteeseen: http://www.freewebs.com/taikatarina/
Katso ohjeet ja osallistu! Tähän voit myös kirjoittaa jatkoa!
Terv. Taikatarinan kirjoittaja: http://galleria.suomi24.fi/TarinanKirjoittaja
NYT KAIKKI KIRJOITTAMAAN!
5
564
Vastaukset 5
- Yavanna
Sun saittis avulla löysin tuo freewebsin ja loin itsellenikin sivut :D
- TarinanKirjoittaja
Mikäs on sivun osoite, vai rohkenetko kertoa? ;) Avaan Taikatarina-sivuni uudella ilmeellä tänää klo 20.00 :)
#Tarinankirjoittaja:([email protected]) - Yavanna
TarinanKirjoittaja kirjoitti:
Mikäs on sivun osoite, vai rohkenetko kertoa? ;) Avaan Taikatarina-sivuni uudella ilmeellä tänää klo 20.00 :)
#Tarinankirjoittaja:([email protected])... tässä. :)
http://www.freewebs.com/maranwea/index.htm - Yavanna
Yavanna kirjoitti:
... tässä. :)
http://www.freewebs.com/maranwea/index.htm... niin sain nyt tuonne lisättyä vieraskirjan, jotta kävijät pääsevät kommantoimaan ja jättämään viestinsä siitä, että on käynyt siellä. :)
- Yavanna
... sun netti saitilles on tapahtunut, kun ei sinne enää pääse?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521063Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll211020Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 49811
- 46725
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan61596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560