Pienet rinnat?

Onko jätkille kauheen tärkeetä rintojen koko,jos on vaikka pienet tisut niin mitä se teille jätkille oikeen merkitsee?
Ois kiva saada vastauksia.... :)
91108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei sillä koolla oo merkitystä, kunhan ne löytyy. Mieluummin otan pienirintaisen, kuin semmoisen joka on silikoonilla täyttänyt rintansa suuriksi.

Äänestä

Mun mielestäni pienet rinnat ovat ihanat! Eikä rintojen koko ylipäänsä ole mikään määräävä asia - tärkeämpää on se millaisessa naisessa ne rinnat ovat kiinni. ;-) Kokonaisuus ratkaisee!

Ja muistakaa tytöt, että hyvä itseluottamus kaunistaa naista enemmän kuin mikään muu! Iloinen ja itseensä tyytyväinen nainen voi olla ihan minkä näköinen tahansa, niin miesten kiinnostus on yhä taattu.

Äänestä
  • sä kuule puhut ihanasti ja hyvin, yleensä tollaset jutut tulee sillei vain sepitetarinoina, jota en kyllä tiedä et oliko tääkin vaan sellanen, mut oon kyl aatellu et tollasia poikia ei enää oo moneen sataan vuoteen ollu maailmankartalla...ihme ettet oo joku nähtävyys...;)


    *muiskis*

    Äänestä

Ei kai niillä rintojen koolla oo mitn suurempaa merkitystä.Kunhan ne vain ovat olemassa:) siis ei haittaa vaik on pienet.Tokihan miehet katsovat pitkään jos joku iso rintanen blondi kävelee ohi mut ei se merkkaa mitn.Yhtä hyvin joku pienempi rintanenki saattaa saaha katseita.

Äänestä

Ei rintojen koolla ole väliä kuin teinipennuille. Rintojen koko on loppujen lopuksi ikivanha myytti ja monet luulee et se merkitsee vielä jotain.
Kyllä se ihan muut asiat jotka ratkaisevat/merkitsevät jotain.

Äänestä

jännää, olen huomannut että ne, joilla on pienet rinnat, ovat huomattavan paljon mukavampia ihmisiä... kaikki ne hemmot joilla ne rinnat on beetä tai ceetä, ovat ylimielisiä ja liian "tärkeileviä" pienirintaiset ovat niitä normaaleja.
itse pidän enemmän pienistä rinnoista.niissä on sitä jotain... älkää alkako lässyttämään tuosta huomiosta.

Äänestä
  • Vai on b-kuppi liian iso? Mun mielestä b-kupin rinnat on melko pienet, mut en sitten tiedä...

    Äänestä

Itselläni on pienet rinnat, kuppikoko liiveistä riippuen A-B, hyvin on pärjätty. Miehiä riittää ja kukaan ei ole koskaan sanonut mitään pahaa. Päinvastoin on kehuttu vartaloani ja sanottu että on kauniit ja kiinteät rinnat. Nytkin seurustelen miehen kanssa, joka tosiaan tykkää minusta ja rinnoistani. Ei ne pojat rintojen perusteella tyttöystävää valitse, sillä ei niihin rintoihin rakastuta. Ole vain rohkeasti ylpeä siitä mitä sinulla on, kaikenlaisille rinnoille löytyy ihailijoita.

Äänestä
  • Kuppikokoni on 75A ja olen muutenkin melko pienikokoinen. Mutta silti parikymppiset miehet jäävät tuijottamaan minua ja rintojani kuin olisin mikäkin silikonipommi...joten eivät ainoastaan isot rinnat kerää katseita. Se riippuu siitä, kuinka niitä rintojaan kantaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vyyppi kirjoitti:

Onko jätkille kauheen tärkeetä rintojen koko,jos on vaikka pienet tisut niin mitä se teille jätkille oikeen merkitsee?
Ois kiva saada vastauksia.... :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu