saisinko apua??

voisitteko neuvoa olen tyttö joka on rakastunut yhteen (meidän kunnalla tunnetusti homoon..) niin miten paljon mahdollissta että hän olisi kiinnostunut minusta??? tai sitten mua kiinnostas vielä tällanen asia voivatko tai naivatko homot silti koskaan tyttöjen kanssa??
2527
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllähän ne naiskentelevat myös naisia nimittäin ne jotka ei ole aitoja homoja vaan ovat bi-seksuaaleja eli käy molemmat naiset/miehet.
Miksi ihmeessä et kysy siltä kaverilta onko todella /homo/bi-seksuaali koska ei niistä ihmisten eli toisenkäden tiedoista aina ole varmuutta.

Äänestä
  • HYIH!

    Bisset voisivat opetella päättämään, kumman kanssa naiskentelevat!

    Vai onko kysymys jonkin asteisesta multipersaanallisuudesta, jolloin toinen hallitsee eripäivinä :)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tyttö kirjoitti:

voisitteko neuvoa olen tyttö joka on rakastunut yhteen (meidän kunnalla tunnetusti homoon..) niin miten paljon mahdollissta että hän olisi kiinnostunut minusta??? tai sitten mua kiinnostas vielä tällanen asia voivatko tai naivatko homot silti koskaan tyttöjen kanssa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu