terhi on hulluna anttiin!!!

uskokaa pois- vielä nähdään antti ja terhi yhdessä.nyt ku iina joutuu lähteen. no onhan se tosi että terhissä on enemmän kiinniotettavaa ja pehmeyttä ku luurankoiinassa!
41187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

saattaa terhi toivoo iinan lähtöö.

Äänestä

kyllä oli kova myötähäpeä katellessa kun terhi koittaa hiplata kokoajan antin kättä ja könytä huomiota ja hellyyttä.

samaan aikaan antti kattelee maahan ja väistelee eikä sano suoraan että painu...

omg oikeesti jos ei pysty pitää näppejään erossa eikä nää että anttia ei hotsita yhtään.

suomessa on muuten baarit täynnä tommosia vähän muhkumpia tytsyjä, lenkille...

Äänestä
  • Terhi on koko kilpailun säälittävin tapaus! Siinä ihmisessä ei oo mitään pitämisen arvoista, sen omalla mielikuvituksella ei oo mitään rajaa. Näkee ittensä ihan erilaisena kuin suomen kansa. Ulos!

    Äänestä

Jos ei kukaan muu ole huomannut, on tuo Terhi vähän eri kaliiberin tyttö kuin Iina. Painoltaan. Taitaa Terhille löytyä mies jostain ihan muualta kuin ohjelmasta. Jos ikinä löytyy kun ei ymmärrä omia rajoitteitaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


autri kirjoitti:

uskokaa pois- vielä nähdään antti ja terhi yhdessä.nyt ku iina joutuu lähteen. no onhan se tosi että terhissä on enemmän kiinniotettavaa ja pehmeyttä ku luurankoiinassa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu