Teini

Mitehän saisin viritettyä kulkemaan ton mun Dx: 0.1 km/h kovenpaa. Auttaisikohan koriväriset peilit vai karvanopat. Auttakaa Please!!
4381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kannattais varmaan käydä pää tutkituttamassa. On aika paha dx kammo

Äänestä

Vapaavirtaussuodatin kova sana? ;)

Äänestä
  • Mä ainaskin laittaisn 17 " vantteet.

    Äänestä

Ensin puskurit pois. Sitten telalla mattamusta maali pintaan ja ikkunoihin mustinta kalvoa Biltemalta. Takalampun lasit täytyy myös maalata niin että kukaan ei vahingossakaan näe esim. jarruvaloja. Takarekisterikilpi oikealle alas. Pakoputkesta turhat äänenvaimennukset pois ja taakse itse tehty jumalattoman kokoinen putken pää. Kovimmat jätkät ottavat vielä eturekisterikilvenkin pois. Sitten perään reilu korotus ja alle romuttamolta ostetut Mangelsit. Sitten vielä viimeistelynä maalataan kaksi raitaa konepellistä katon yli koko auton mitalla. Puskurin alle vielä sumuvalot ja muista polttaa niitä koko ajan, sillä ne saavat auton näyttämään tosi urheilulliselta.

Näillä konsteilla pitäisi huippunopeuden kasvaa enemmänkin kuin halusit. Kun vielä muistat panostaa parhaaseen Biltema-laatuun stereoiden, ohjauspyörän, vaihdekepin nupin, karvanoppien ja Wunderbaumien hankinnassa, suosio yläasteen naisten keskuudessa on varma.

Kun ajat sitten tyttökaverin kanssa Corollalla kylillä, muista istua selkä kuskin ovea vasten, sillä silloin voit ajonkin aikana tunnustella joko likkakaverilla on alkanut pukkaamaan karvoitusta alapäähän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuunaaja kirjoitti:

Mitehän saisin viritettyä kulkemaan ton mun Dx: 0.1 km/h kovenpaa. Auttaisikohan koriväriset peilit vai karvanopat. Auttakaa Please!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu