Vituttaako?

vituttaako niitä jotka eivät ostaneet 5v. sitten ja myyneet esim. nyt?

Uskaltaako vittuuntuneet vastata??
Olitte pelkureita 5v. sitten oletteko sitä yhä ettekä uskalla vastata myöntävästi.
3474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pakkohan se on hieman vituttaa, kun tuli tuhnuteltua vuosikaudet ja tungettua ihramahaisen vuokraisännän perseeseen kymmeniin tuhansiin euroihin asti nouseva summa.

Mutta vitutus on helpottamaan päin. Vedin viime keväänä tuulipuvun niskaan ja ostin asunnon. Loppu se perkeleen vuokran maksaminen..

Äänestä

koska tein juuri niin, ostin 1999 ja myin keväällä, nyt asutaan vuokralla ja keväällä aletaa tekee omakotitaloa.

Äänestä

Ei 5vuotta sitten ollut rahaa. Mutta nyt on ja ollaan ostamassa ok-taloa. Ei kylläkään sieltä etelästä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuuntelen kirjoitti:

vituttaako niitä jotka eivät ostaneet 5v. sitten ja myyneet esim. nyt?

Uskaltaako vittuuntuneet vastata??
Olitte pelkureita 5v. sitten oletteko sitä yhä ettekä uskalla vastata myöntävästi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu