löytyiskö täältä MJ-faneja? ikärajalla ei oo väliä, ite oon 15v jne. otahan yhteyttä: [email protected]
MJ Is BEST!!
Arvaamaton(N)
12749
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ei löydy...kuka halavattu nyt MJ:n musasta tykkäisi.
nii! eihä se oo q 200 miljoonaa levyä myynyt mut varmaa ostanu ne kaikki ite!!!!11
Todellakin, täältä löytyy aika montakin MJ-fania, onhan tää Michaelin oma palsta ;)
Oot oikeessa, MJJ on paras, no matter what they say...
tänks x)
On täällä MJ faneja! Mä en ees tajuu että miks noi ei mj fanit käy täällä jos ne ei ees tykkää siitä... pakkohan sen on jotenkin kiinnostaa ku ne kerta käyki viel täällä! :D
Kylläh! :D *peukku pystyssä* x)
Mies joka on ollut syytettynä lapseen sekaantumisesta ei voi saada faneja.
Suomalaista tyhmyyttä taas huipussaan... eli siis kaikki joita syytetään rikoksista ovat automaattisesti aina lopulta syyllisiä, niinkö?
MJ on ollut jo ties kuinka monta kertaa syytettynä, eiköhän tuo jo jotain miehen taipumuksista kerro.
Minkäs Jackson sille voi että ihmiset keksi noita syytöksiä.
Sanokaapa eräs asia mulle elikkä jos jackson kerran on tehnyt noita asioita mistä häntä on syytetty vuonna 1993 ja 2003/2005 niin miksi mitään todisteita ei löytynyt.ei edes jacko voi niitä piilottaa(jos sitä ajattelette)
2 kertaa syytettynä... ja molemmilla kerroilla vanhemmat olleet rahanahneita paskiaisia...
Ja vaikka syytöksiä olisi 100, sekään ei vielä todista mitään kun kyseessä on Michael Jackson joka on helvetin helppoa saalista tälläisille syytöksille.
ja monestiko jacko on tuomittu.? älä rupee arvaileen sen luonteenpiirteitä. ei se kannata. just trust him, koska ilman vähääkään luottamusta maailmassa ei pärjää.