Äänestin TIMOA 15 kertaa!

Eiköhän äijä tipu sen Pimppi-Hannan kimpusta.
5778
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

äänestit, eduskuntaanko?

Äänestä
  • Äänestin sitä jo ulos talosta. Numerothan on annettu kaikille. Timon on 06

    Äänestä

  • Filemon1 kirjoitti:

    Äänestin sitä jo ulos talosta. Numerothan on annettu kaikille. Timon on 06

    säilytetäänkö näitä "ääniä" hamaan siihen hetkeen asti kun hän on ehdolla...toivotaan nyt näin. Ei vaikuta paljon sun 15 ääntä tässä vaiheessa :D sori vaan!

    Äänestä

  • tiiä kirjoitti:

    säilytetäänkö näitä "ääniä" hamaan siihen hetkeen asti kun hän on ehdolla...toivotaan nyt näin. Ei vaikuta paljon sun 15 ääntä tässä vaiheessa :D sori vaan!

    Kyllä jo voi äänestää varastoon kun numerot on annettu kaikille.

    Äänestä

  • Volmint kirjoitti:

    Kyllä jo voi äänestää varastoon kun numerot on annettu kaikille.

    No mikset äänestä kun hän äänestettävänä? Ja mistä tiedät ettei numeroihin tulleita ääniä nollata viikon jälkeen? Tolla sun logiikallahan pertulla olis niin helvetisti ääniä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sux-Box kirjoitti:

Eiköhän äijä tipu sen Pimppi-Hannan kimpusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu