UPEETAAA, MAHTAVAA!!!!

Kyllä kansa tietää!!!!!!
6727
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hanki elämä

Äänestä
  • ei mitään hannaa tai minnaa sieltä ulos vaan se saatanan löysäpillu terhi. vittu sitä aladoopia jaksa katella.. toivottavasti se ymmärtää jättää antin rauhaan!!

    Äänestä

  • pois telkkarista! kirjoitti:

    ei mitään hannaa tai minnaa sieltä ulos vaan se saatanan löysäpillu terhi. vittu sitä aladoopia jaksa katella.. toivottavasti se ymmärtää jättää antin rauhaan!!

    kato omia läskejäs s#####a

    Äänestä

Kjäh kjäh kjäh kjäh kjäh kjäh kjäh kjäh kjäh!

Äänestä

JEEEEE.....nyt sitten seuraavaksi Minna ja sitten Hanna!!!

Äänestä
  • Ihan samalla tavalla ajattelin, vaikka sama lähteekö hanna ensin! Molemmat ulos! Iina onhyvä alku!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


CARLI kirjoitti:

Kyllä kansa tietää!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu