Siis mää en oikeesti ymmärrä että miks kaikki inhos iinaa???!!? mitä se teidän mielestä teki että ansaitsi lähtee? mun mielestä iina olisi ollut just paras kilpailija voittoon :)TERHI siel on kaikkein kusipäisin ihminen, se sieltä sais lähtee v*****!!
EI YMMÄRRÄ!!!
iina fani
131432
0Äänestä
Vastaukset 13
Vanhimmat
iina oli ihan kiva, ja niillä meni ihan hyvin antikin kaa...
Voi pikku Tepiä "Niillä meni ihan hyvin Antinkin kaa" Jos sulle ei vielä ole selvinnyt, niin kyse on pelistä, ei treffiohjelmasta. Jos jotku mussuttaa ja lässyttää sohvalla, mitä mukavaa katseltavaa siinä on? Liika on aina liikaa. Ja kun kyseessä on inhottava ihminen, sehän lentää talosta ulos hyvin nopeasti.
oon täysin samaa mieltä sun kans. mä en ymmärrä yhtään, et miks. Iina oli just paras kaikista!! Ne oli antin kans niin söpö pari. terhi sais kyl painua.. syvälle..
No olihan Hitlerilläkin kannattajansa.
juonittelija ja selän takana puhuja. siksi lähti. sellaiseksi on nyt muuttunut myös terhi joka varmasti lähtee seuraavien joukossa kuten juonittelija 'äippäkin'.
Iina oli melkeimpä ainoa rehellinen ja aito ihminen... Iina sano mielipiteensä suoraan, eikä yrittäny mielistellä ketään turhaan =)
No sua ei ainakaa ihmistuntemuksesta voi syyttää. Kyllä rehelliset ja aidot ihmiset ovat aivan jossain muualla kuin viimeksi pois äänestetyssä.
voi olla rehellinen jos se puhuu selän takana ja juonittelee muita kilpailijoita vastaan. Pelin henkeen kuuluu se. tosin iina ei osannut pelata oikein.
terhihän se v**** juonittelija ja selkään puukottaja siel on, eikä tod. iina!!! koittakaapa keskittyä ens kerran siihen terhiin niin huomaatte tekin millanen äpärä se on! TERHI v*****!!!!!!!!!!!
Kylläpä otat tosissaan tän homman... huh huh...
Iina ei nimenomaan sanonut suoraan vaan kohteli muuten vaan kylmästi niitä ihmisiä, joista hän nyt vaan ei sattunut pitämään ja jonka pärstä ei häntä miellyttänyt. Se on mun mielestä erittäin ikävä piirre!
Iina/Perttu -kaksikosta Perttu tuntui olevan se, joka yritti edes jollain tasolla "ystävystyä" Iinan kanssa, mutta Iina ei halunnut.
Minusta kait Terhi on nimenomaan rehellinen ja hyvä ihminen, en mää ainakaan tiputtaisi Tehiä pois. Uskaltaa sanoa omat mielipiteet suoraan ja on muutenkin symppis tyyppi. Iina taas oli ilkeä muita kohtaan ja harrasti ikävää piikittelyä.
Olen kanssasi täysin samaa mieltä. Terhi porskuttaa vielä pitkään!!! (toivotaan)