Verso`05

Voisko versosta poistaa 3-rivin takapenkit tai toisen penkin??? Kun ei "vielä" ole niille käyttöä, niin sais tavaratilaa suuremmaksi :)
42035
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kun ISOLLA ruuvarilla tai rauta sahalla...eikä niiden poistaminen tuo kun jonkun 10 senttii korkeuteen ja pari kymmentä litraa tilavuuteen. Eli en siis ymmärrä miksi niitä pitäs rupee poistaa

Äänestä
  • saisko ne pois? Niin Että ne SAIS vielä takisinkin joskus... Hifi vehkeille pitääs saada tilaa :)

    Äänestä

  • takapenkkienpoistaja kirjoitti:

    saisko ne pois? Niin Että ne SAIS vielä takisinkin joskus... Hifi vehkeille pitääs saada tilaa :)

    asiaa toyotalta

    Äänestä

ole 3. rivi penkkejä edes vakiona, vaan ne pitää ostaa erikseen. Joten ei siis syytä huoleen niiden osalta. Toisen rivin kiinnitykset kannattaa käydä katsomassa jostakin esittelyautoversosta. Mutta aina kaikki penkit saa irti kaikista autoista. Toiset vähemmällä työllä, toiset enemmällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


takapenkkien poistaja kirjoitti:

Voisko versosta poistaa 3-rivin takapenkit tai toisen penkin??? Kun ei "vielä" ole niille käyttöä, niin sais tavaratilaa suuremmaksi :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu