iiks

haluan olla nainen !!
3687
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

lääkärin puheille ja sanoa että haluat olla nainen

Sinut lähetetään tutkimuksiin ja saat tarvittavat hoidot ilmaiseksi

Äänestä

Tee sukupuolenvaihdos, äläkä tule tänne itkemään, idiootti.

Äänestä

Vai niin että haluat olla nainen
samanlainen tunne on minullakin vaikka ole mies, mutta itse tiesin että joutuisin kärsimään sen edestä että tulisin naiseksi joten päädyin vaihtoehtoon X olen mies ja elän sen mukaisesti mutta ymmärrän naisia ja niiden haluja monien asioiden suhteen, joten osaa käsitellä niitä aina tarpeen tulle ja en ole homo tämä on monilla kyseenalainen asia mutta kullakin omat hienosäädöt tunteissa itse olen 90% hetero ja en kadu sitä että vedin naisellisen tunteeni viimeiseksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poika88 kirjoitti:

haluan olla nainen !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu