finlux DVB-T 420

yritin tallentaa kovalevylle medion sivuilta uuden päivityksen boksiini mutta enpä päässyt edes talentamaan sitä edes kovalevylle..on kukaan muu huomannut vastaavaa??
3526
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kokeilin ladata tuon päivityksen Finlux T-420:een Suomen Scheiderin sivulta, aivan hyvin onnistui!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ummikko kirjoitti:

yritin tallentaa kovalevylle medion sivuilta uuden päivityksen boksiini mutta enpä päässyt edes talentamaan sitä edes kovalevylle..on kukaan muu huomannut vastaavaa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu