Me ollaan oltu aviossa jo kymmenen vuotta, pari lasta nukkuu makkarissa iältään 6 ja 8 vuotta.
Vaimo oli ollut kotona useamman vuoden, hoitanut lapsia hyvällä päivärahalla ja elämä oli mallissaan ...
Mutta nyt kun vaimo kävi näitä "kursseja" niin sattuipa näin.
Eli niillä oli jotain iltaohjelmaa ja jäin kotiin hoitelemaan lapsia.
Kello oli jo jotain viisi eikä vaimoa kuulunut kotia, tiesin ettei hyvältä vaikuta.
Kun vaimo viimein hipsi kotia, niin katselin vähän aikaa sen soperrusta.
Sanoin sitten suoraan, että "helvetin lumppu olet ollut vieraissa".
Vaimo tunnusti heti ...
No mitä nyt tehdään ???
Veri kohisi ohimoissa, ei sille voinut mitään.
Rupesin kyselemään homman perään.
Vaimo kertoi yhdestä tutustaan ( asui ihan naapurissa ) jonka kanssa oli ollut siellä kurssilla ja jatkoilla.
Ne oli menneet joidenkin konsulttien kanssa hotelli huoneeseen.
Siellä sitten oli nussittu kumpaakin vuoron perään.
Sanoi että se oli puhdasta kiimaa ja seksiä ...
Katselin silmät pyöreinä mitä se selitti, kyselin ykstyiskohtia "oliko niillä isompi" "tuntuiko hyvältä" jne ...
Vaimo kertoi että nämä Venäjän konsultit oli helevtin hyviä panomiehiä, oli nuoltu, imetty, pantu, porukalla ja erikseen,
Oli jopa lesboillu sen naisen kanssa.
Minulla oli raivo päällä ja kyrpä pystyssä, revin vaimolta vaatteet päältä vein sen olohuoneeseen ja aloin nussimaan.
Helvetti että se vinkui alla ja pyysi vain lisää ...
En ole nähnyt sitä vuosiin noin vauhdissa, ilmeisesti se kiihotti sitäkin tämä julma leikki.
Lopulta tietenkin tulin, itseasiassa melko nopeasti.
Mutta siinä mielssähomma lipesi käsistä, että huomasin pitäväni tilanteesta.
Olen aina ollut heikkona näihin lumppu-roolisuorituksiin ...
Nyt mietitään että mitenkä jatketaan, mieli tekisi lisää samaa lääkettä.
Vaimokin tykkäisi näistä jutuista, kokoillaan varmaan kimppaseksiä seuraavaksi.
Itse ajattelen näin, että ei se siitä enää sen enmpää pilalle mene, jos tämä avioliitto loppuu niin se loppuu joka tapauksessa.
no näinhän
siinä kävi
5
16311
Vastaukset
- Nimetön
Haulikko ...
- on heikko
Ihminen on erehtyväinen ja lehmä märehtiväinen
- Jani
ihan sekavaa tekstiä ....
- akak
Laita lapset mummolaan ja hanki joku venäjänhuora ja tuo se kotiisi. Sano vaimolles että menee laittaa safkaa keittiöön siksi aikaa kun sä nait sitä lumppua. Varvin jälkeen voittekin sitten ruokapöydässä rauhallisesti keskustella suhteenne tulevaisuudesta.
- konsultilta
Oli helvetin hyvä pano.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1802207
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,871580Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821454Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta141294Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita441114Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!2161092- 45997
- 98909
- 85845
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49815