What I Can Do?

Multa halkes Simssin Hot Date levy..ja nyt se ei anna tietenkää käynnistää peliä ilman sitä.. "aseta levy asemaan ja paina OK". Saako mistään jotaa crackia, kun olen pelin kuitenkin tallennttu koneelle? tai siis onko enää mahdollista pelata peliä mitenkää millää keinolla?
2217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Et ostaisit jonkun muun lisäosan, siis jos ostat vaikka lomalla, lemmikit, superstaars tai taikaa lisärin pelaat niiden cd:llä, etkä tarvitse enään Hot Daten CD:tä The Sims 1:sen lisäosoa saa nyt halvalla kun kakkonen on ollut jo jonkun aikaa.

Äänestä

Hae NO-CD- Crack

on laillinen jos omistat pelin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miska kirjoitti:

Multa halkes Simssin Hot Date levy..ja nyt se ei anna tietenkää käynnistää peliä ilman sitä.. "aseta levy asemaan ja paina OK". Saako mistään jotaa crackia, kun olen pelin kuitenkin tallennttu koneelle? tai siis onko enää mahdollista pelata peliä mitenkää millää keinolla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu