mitäs mieltä olette siitä jos vanhempi nainen seurustelee nuoremman miehen kans. Itse olen 37 taidan olla ihastunut 26 vuotiaaseen. Onko jollain kokemuksia, toimiko suhde ja miten kauan?
Uskallanko rakastua?
Uskallanko rakastua?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ok.Mutta jos ikää siunaantuu,niin siellä 50-60 korvilla alkaa paineet-.(:)
vaan!!!
Jo 15 v.
täällä meillä päin eräs 17-vuotias jätkä rupes seurustelee yli 30-vuotiaan kans, jolla valmiiksi liuta kakaroita. Taitaapa pari olla vieläki yhes ja lienee yhteisiäki penskoja, joten anti mennä vaan.
Ilman muuta tartut tilaisuuteen kestää se rakkaus niin kauan kuin kestää.Kyllä niitä ukottuneita miehiä ehtii katsella sitten myöhemminkin.
Voi kun saiskin vielä kerran rakastua kunnolla.Jos sinä vielä saat vastarakkauttakin niin anna palaa.Joka hetki on kullan arvoinen.OOONNNNNEEEEAAA!!!!
siinä iässä miehet on seksuaalisesti aktiivisimmillaan ja naiset osaavat nauttia sinun ikäisenäsi. Älä turhia mieti, nauti elämästäsi! Parin kymmen vuoden päästä ehkä ongelmia, kun tarvitset hoitajaa... Mutta siihen on aikaa, elä ja nauti! Älä välitä kateellisista! Terv. toinen 37 v nainen ja rakastaja 26v ;)
onhan teillä ikäeroo. Itse seurustelen miehen kaa joka 1,5 vuotta nuorempi ja siitäkin jo joku kauhistelee. Muista, itse sydämessä tunnet ja teet niin kuin parhaimmalta tuntuu.Olin sovinnaisesti naimisissa miehen kaa joka oli toista vuotta minua vanhempi ja vaihtoi nuorempaan, niin myös minä kun erosta selvisin. kun ikää on yli 30V. niin molemmat tietää mitä suhteelta haluaa ja muut saa painua hiiteen!
kiitos kaikille rohkaisevista viesteistä. Ehkäpä minä tohdin sittenkin nauttia tästä ja elää täysillä.
Kaverini vanhemmilla oli ikäero 25 v.
Aivan oikei kaksikymmentäviisi.
Onnellisina elivät miehen kuolemaan asti.
Tavatessa nainen oli 25 ja mies 50 liitto kesti 30 v.
minulla on 8 vuotta nuorempi mies ja hyvin menee.6 vuotta jo toiminu ja on yhteinen lapsi kin.onnea vaan sulle.