Emi mielipiteitä Puerto De La Cruzista ja erityisesti hotellista La Quinta Park. Tiedän että on kaukana keskustatsta, mutta lähinnä hotellin tasosta kaipailen tietoa.
Kiitos jo etukäteen :)
Kiitos jo etukäteen :)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Vuosi sitten oltiin ko. hotellissa ja tasoltaan täyttää kaikkien nirppanokkienkin vaatimukset. Apartamentos ainakin oli meren rannalla hieno kokemus. Uimarantoja ei ole lähellä. Allasalueella syötiin salaa banaaneja puista. Aamiainen upeassa salissa valikoimineen riitti pitkälle. Sisäuimalassa ei käyty. Hetkessä Cruziin. Kannatan!
Vuosi sitten oltiin ko. hotellissa ja tasokkaampaa ei Cruzista tai läheltä taida löytyä. Etäisyys Cruziin ei ole mikään ongelma. Aamiainen aivan mahtava. Altaalla syötiin salaa banaaneja puista. Uimarantaa ei ole lähellä. Sisäuimalassa ei käyty. Illalla myös elävää musaa. Apartamentos meren rannalla hieno kokemus eikä naapurit häiritse. Kannatan!