Perttu

on mun suosikki.Koko ohjelma tylsistyy,jos perttu lähtis sieltä.
3462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jotenkin olisi vakuuttavampaa Pertun fanienkin puolesta että joku fani vastaisi jonkun alottamaan viestiin ja näin olisi vaikutelma että ollaan yhteisen asian äärellä

Äänestä

Kun se on niin karvanen mies että huh huh en ole nähny yhtä karvasta miestä

Äänestä
  • Loirin kykyä improvisoida ja sitten ripaus koulutusta alalle ja uusi Turhapuro on TÄSSÄ!

    Kaikissa meissä asuu pieni Perttu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kepardi kirjoitti:

on mun suosikki.Koko ohjelma tylsistyy,jos perttu lähtis sieltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu