piikitys

onko muita joille olisi tulossa piikitys clomien rinnalla.pitäis saada positiivinen päivä viikolle, että vois tehdä insemisaation.eli kokemuksia kyselen minä päivinä piikitetään kierrossa
1367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mut muuten aloitin pistoshoidon kierron 5 päivä ja edellisessä inseminaatiossa pistin 8 päivää ja sit irroituspiikki (lääke) oli kierron 12 päivä ja kierron 14 päivä tehtiin inseminaatio. Ekassa inseminaatiossa pistin muistaakseni kuutena päivänä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iinssi tulossa kirjoitti:

onko muita joille olisi tulossa piikitys clomien rinnalla.pitäis saada positiivinen päivä viikolle, että vois tehdä insemisaation.eli kokemuksia kyselen minä päivinä piikitetään kierrossa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu