Onko kokemuksia Super Greens-juomasta??? Ilmeisesti vaikuttaa rutkasti aineenvaihduntaan ja vähentää turvotusta, näin ymmärsin?! Onhan noita vastaavia tuotteita maailma täys, mutta tästä vöyhkätään nyt aika paljon... Jumalattaoman kallista se kyllä on, mutta kiinnnostaisi kokeilla. Onko kenelläkään enempää tietoa???
Super Greens-juoma?!?
7
16090
Vastaukset
- Juupa
Kyllä, hörpin sitä parast aikaa. Tehokasta kuraa on.
- Hörhö
Kerro vaikutuksista? Kauanko oot juonu? Koska pitäis alkaa tapahtuun? Mistä ostit? Hinta?
- Juupa
Hörhö kirjoitti:
Kerro vaikutuksista? Kauanko oot juonu? Koska pitäis alkaa tapahtuun? Mistä ostit? Hinta?
Kyllä on menny jo jonkin aikaa. Aloitusoireita 2,5 kk. Tosi kovat aloitusoireet. Mutta sitten niiden mentyä. Yhdessä rikin kanssa tulehdusarvot putos terveiden lukemiin. Pystyin lopettamaan kipulääkkeiden käytön (2 tablettiä/päivä). Paino tuntuu putoovan.
- Hörhö
Juupa kirjoitti:
Kyllä on menny jo jonkin aikaa. Aloitusoireita 2,5 kk. Tosi kovat aloitusoireet. Mutta sitten niiden mentyä. Yhdessä rikin kanssa tulehdusarvot putos terveiden lukemiin. Pystyin lopettamaan kipulääkkeiden käytön (2 tablettiä/päivä). Paino tuntuu putoovan.
Siis millasia oireita? Vähän tarkemmin pliis!!! Paljo käytät päivittäin? Mistä tilasit? Hinta?
- Juupa
Hörhö kirjoitti:
Siis millasia oireita? Vähän tarkemmin pliis!!! Paljo käytät päivittäin? Mistä tilasit? Hinta?
Heti hirvittävän pahaa oksettavaa oloa, päänsärkyä, lihassärkyä, mieletöntä uupumusta. Vaikka olis nukkunut vuorokauden ympäriinsä.
Sitten mukaan liittyivät niveltulehdukset, jännetupen tulehdukset, mielettömät luustokivut. Ja näitä 2,5 kk. Ja sitten ne meni ohi.
En mä oo vielä päässy, kuin yhteen mittalusikalliseen. Mun pitää nostaa annoksia äärimmäisen hitaasti, mutten kroppa hyökkää heti oireilemaan.
Ai mistäkö tilasin? Jenkeistä tietenkin. Ei mun kannata vähittäishinnalla ostaa.
Mitä se nyt makso, en minä muista kun siitä on jo niin kauan, toukokuussa. Pitäisi kaivaa laskukin jostain arkistosta esille. Nyt rupee olemaan loppu jo se toinenkin purkki.
Pari purkkii tilasin alkuun. Nyt kun pääsen normiannoksiin, pitää tilata sitten muutakin, sitä glukosaminee kans.
- Anonyymi
Itsellä testissä, aineenvaihdunta toimii ja turvotus hävinnyt että kyllä se vaan hyvä on.
- Anonyymi
Mistä tilasit?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791756
- 108987
- 94874
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa19693- 52664
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann41567Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164523Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45518Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä24485Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;193466