Onko kokemuksia Super Greens-juomasta??? Ilmeisesti vaikuttaa rutkasti aineenvaihduntaan ja vähentää turvotusta, näin ymmärsin?! Onhan noita vastaavia tuotteita maailma täys, mutta tästä vöyhkätään nyt aika paljon... Jumalattaoman kallista se kyllä on, mutta kiinnnostaisi kokeilla. Onko kenelläkään enempää tietoa???
Super Greens-juoma?!?
Hörhö
716485
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kyllä, hörpin sitä parast aikaa. Tehokasta kuraa on.
Kerro vaikutuksista? Kauanko oot juonu? Koska pitäis alkaa tapahtuun? Mistä ostit? Hinta?
Kyllä on menny jo jonkin aikaa. Aloitusoireita 2,5 kk. Tosi kovat aloitusoireet. Mutta sitten niiden mentyä. Yhdessä rikin kanssa tulehdusarvot putos terveiden lukemiin. Pystyin lopettamaan kipulääkkeiden käytön (2 tablettiä/päivä). Paino tuntuu putoovan.
Siis millasia oireita? Vähän tarkemmin pliis!!! Paljo käytät päivittäin? Mistä tilasit? Hinta?
Heti hirvittävän pahaa oksettavaa oloa, päänsärkyä, lihassärkyä, mieletöntä uupumusta. Vaikka olis nukkunut vuorokauden ympäriinsä.
Sitten mukaan liittyivät niveltulehdukset, jännetupen tulehdukset, mielettömät luustokivut. Ja näitä 2,5 kk. Ja sitten ne meni ohi.
En mä oo vielä päässy, kuin yhteen mittalusikalliseen. Mun pitää nostaa annoksia äärimmäisen hitaasti, mutten kroppa hyökkää heti oireilemaan.
Ai mistäkö tilasin? Jenkeistä tietenkin. Ei mun kannata vähittäishinnalla ostaa.
Mitä se nyt makso, en minä muista kun siitä on jo niin kauan, toukokuussa. Pitäisi kaivaa laskukin jostain arkistosta esille. Nyt rupee olemaan loppu jo se toinenkin purkki.
Pari purkkii tilasin alkuun. Nyt kun pääsen normiannoksiin, pitää tilata sitten muutakin, sitä glukosaminee kans.
Itsellä testissä, aineenvaihdunta toimii ja turvotus hävinnyt että kyllä se vaan hyvä on.
Mistä tilasit?