Onko joku löytänyt luukusta maksutonta tapaa (ja jonottamatta) lähettää palautetta. Ohjeessa kyllä lukee näin: "Voit lähettää parannusideoita tai muuta palautetta. Risut ja ruusut luetaan tarkasti ja otetaan huomioon Luukkua kehitettäessä. ..".
Luukku.com:n palaute?
3
622
Vastaukset
- Mie vaan
pistää vaikka Maikkarin netin sivuja ja joko Yleinen taikka Muu palaute..
http://www.mtv3.fi/info2004/palaute.shtml/a04?ota_yhteytta/a04Mainitsemallasi sivulla Luukun linkki vie sivulle, jossa esitellään se maksullinen jonotusnumero luukku.com:n tukeen.
Olen puoli vuotta käyttänyt Luukku Plussa, mutta viime aikoina roskapostisuodatin on alkanut vuotaa liikaa. Enkä varmasti maksa palvelupuhelumaksua kertoakseni tämän heille.
Onneksi luukussa on lomake, jolla palvelun voi edes sulkea maksutta;)- Mie vaan
EsaH kirjoitti:
Mainitsemallasi sivulla Luukun linkki vie sivulle, jossa esitellään se maksullinen jonotusnumero luukku.com:n tukeen.
Olen puoli vuotta käyttänyt Luukku Plussa, mutta viime aikoina roskapostisuodatin on alkanut vuotaa liikaa. Enkä varmasti maksa palvelupuhelumaksua kertoakseni tämän heille.
Onneksi luukussa on lomake, jolla palvelun voi edes sulkea maksutta;)luepas viestini uudelleen..
noh kuten varmaan huomasit kehoitin sinua laittamaan postia esim. maikkarin netin sivuja-aihepiirin alle.. muistaakseni joskus sellainen palautekaavake on ollut myös luukkuun, mutta ovat varmaan saaneet niin paljon negatiivista palautetta palveluiden toimimattomuudesta että ovat pistäneet sen pois.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33911836IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597986Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut933173Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982268Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1562229Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81666- 1101271
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin551113Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26908Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta60803