antti

lähteä koska paljasti pelitaktiikkansa liian selvästi iinan lähdön jälkeen. Ei sillä etteikö saisi olla taktiikkaa mutta esittäminen ei käy siihen.
3365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei voisi typerämpää ja kaksinaamaisempaa tyyppiä olla talossa(iina on poikkeus mutta se lähti jo).
koko ajan puhuu muuta kuin tekee ja sössöttää kuin pieni kakara.

Äänestä

peliä pelasivat Iinan kanssa ja nyt tää reppana on ihan hukassa. ULOS!!

Äänestä
  • jessss out

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


saisi kirjoitti:

lähteä koska paljasti pelitaktiikkansa liian selvästi iinan lähdön jälkeen. Ei sillä etteikö saisi olla taktiikkaa mutta esittäminen ei käy siihen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu