positiivarit

Positiivarit antavat joka aamu mukavia mieteleuseita ja lapsihuumoria. Ota hakusanaksi positiivarit ja
tilaa ilmainen "aamupala". Minusta ne on kivoja.
Tietysti ne mainostavat tuotteitaan samalla.
2589
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kiva vinkki, mutta taidan ottaa sen iltapalaksi, kun olen pakotettu nousemaan aamulla tosi aikaisin tekemään jotain ja paljon palkkani eteen. Uni tulee kyllä ilman mitään ihme konsteja, mutta hyvä tietää.

Äänestä

Positiivareiden sähköiset kortit on kans aika kivoja lähetellä ystäville :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


linda kirjoitti:

Positiivarit antavat joka aamu mukavia mieteleuseita ja lapsihuumoria. Ota hakusanaksi positiivarit ja
tilaa ilmainen "aamupala". Minusta ne on kivoja.
Tietysti ne mainostavat tuotteitaan samalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu