tänään paljastui epäilyt

uuden 7.päivää lehden mukaan timon kämppis on vaivautunut kun timo voi viikossa viedä viisikin naista kämpille.pitää kirjaa panoista ja on kuvannut touhujaan naisten kanssa.ja nyt on onnensa kukkuloilla kun löysi valmiin hoidon talosta.nauttii kun muut katselevat sen pornoilua.johan se on huomattu mikä iljetys jätkä on.mutta hannahan on bimbo hoito.
51816
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitä iljettävää siinä on jos tykkää seksistä?

Ja kyllä naiset ymmärtävät minkälaisen miehen matkaan lähtevät, joten mikäs siinä jos vaikka joka päivä on joku - jos kerran tuhero maistuu...

Tosin ihmettelen miten muut jaksavat talossa pariskunnan touhua seurailla. Ehkäpä joku päivä jollakin/joillakin menee iso hermo ja sanoo todella pahasti parin pehmopornoilusta muiden silmän alla.

Äänestä
  • taitaa olla sulla ylä -sekä alapäässä vikaa. sinä ilmeisestikin jaat kaikkille jotka ees jotenkin miellyttää. tiesitkös että sekään ei todellakaan ole normaalia ku muu ku kulli mielessä soi!!!!

    Äänestä

seiska nyt jauhaa paskaa minkä kerkii

Äänestä

Tuohan sitten selittää, miksi Timo on päässyt BB:hen. On varmaankin kertonut asian hakulomakkeessa ja/tai haastatteluissa.

Siinä ohjelman tekijöille todennäköinen sekstailija tai ainakin naisten naurattaja - ja onpa valinta todella osunut oikeaan!

Äänestä

Kuinka joku voi mennä sänkyyn Timon kanssa? Mieshän on joku kaappihomo; hirveän naiselliset eleet.
Eihän sitä jaksaisi edes selvin päin saaitikka sitten humalassa. Joku kirjoittikin että Timo muistuutaa ameebaa. Selvä yhdennäköisyys on havaittavissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


timo on seksihullu kirjoitti:

uuden 7.päivää lehden mukaan timon kämppis on vaivautunut kun timo voi viikossa viedä viisikin naista kämpille.pitää kirjaa panoista ja on kuvannut touhujaan naisten kanssa.ja nyt on onnensa kukkuloilla kun löysi valmiin hoidon talosta.nauttii kun muut katselevat sen pornoilua.johan se on huomattu mikä iljetys jätkä on.mutta hannahan on bimbo hoito.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu