somalit vankilassa

onko somaleilla omat jengit linnassa
62075
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei ole vielä.

Äänestä
  • ....ei tule olemaan!

    Äänestä

Ei ole eikä tule...

Äänestä

miten nää tulee toimeen muitten asukkien kanssa,eikö murhaajat ole linnassa aika kurkoja?

Äänestä

joutuu istua sillä missä mannekki

Äänestä
  • On jengi ja on suomen kovin ja pelottavin,helsinki pelon vallassa somali jengi panee ja tappaa kaikki myös vankiloissa.Suomalaisen miehen anaali on väljä ja se haisee kuselle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


saima kirjoitti:

onko somaleilla omat jengit linnassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu