Mä kysyin joskus mun ihastukselt et alkaaks se olee..ja sit se sano joo jos mä tekisin sen sen kanssa..mut mä sanoin etten mä haluu..no sitte se unohtu..
Me ollaaa samas koulus mut eri luokil..se on ysillä..
me jutellaa aika paljo meses ja sit koulus moikataa..mut jos mä kysyn et allkaaks se ni sit se heti kysyy sitä samaa..kerra se pyys mut tekee sitä..
ihastus painostaa seksiin..
7
1327
Vastaukset
- nimessä
Älä ihmeessä sorru antamaan sille. Eihän se sinusta välitä. Se haluaa vain naida sinua, purkaa omia paineitaa, päästä kehumaan kavereille. Ei se sinusta muuten ole kiinnostuntut. Etkö sinä jo sitä itsekin älyä, kun hän noin sanoi. Älä tee, inhoat itseäsi ja häntä sen jälkeen ja saat huoran maineen.
- gggggggggg
pikkupissis.. mee kotiis kasvaan
- joku__85
ET ANNA SILLE! Haluu vaan sitä yhtä, ei välitä susta yhtään. Joskus vielä löydät pojan joka arvostaa kun olet neitsyt. hyvää kannattaa odottaa. älä ala kiertopalkinnoksi.
- _pimu90_
Se ei halua sulta mitää muuta ku pilluu, ja saattaa olla semmone et se on sun kaa siihe asti ku annat sille.. Ja sit seuraavana päivänä se sanoo et *heippa* ja ettii uude.. ei kannata alkaa tommosee suhteesee!!!! tai en mä kiellä mut en myöskää ite alkas... Sit ku se saa ni se kertoo kaikille ja sul on sen jälkee kauhee huoran maine..
- Mihin kiire?
Itse 20v, poikuus tallella, en pahemmin seurustellut, sinkku ja varmaan samanlaisena tulen pysymäänkin..sulla ole mikään kiire!
elämästäsi ulos!
- jujuu
Heivaa jätkä pihalle ja saat jossain vaihees varmasti sun arvosen jätkän...
Älä vaa mee tekee mitää. Sä oot nuori ja sul on elämä edessä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721147
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132857- 84793
- 51738
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37551Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55549Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä296538Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t216500Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45492- 49487