mitä minä

??????????????????????????? nisse syytön,sitähän olen teille idiooteille yrittänyt tolkuttaa koko ajan.siitäs saitte kaikki jotka uskoo kaiken mitä media sanoo
4211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

olla niitä ihmisiä, jotka ovat aina ja joka paikassa nalkuttamassa: MITÄ MINÄ OLEN SANONUT.

Äänestä
  • PITKIN SYKSYÄ OLEN TOITOTTANUT NISSEN SYYTTÖMYYTTÄ SAATANAN KUSIPÄÄ

    Äänestä

Syyllinen se vellihousu on... kuritushuonetta 5vuotta sille apinalle...

Äänestä
  • SAAT ITSE EHTOOLLISTA SIITÄ ETTÄ SYYTÄT SYYTÖNTÄ.ETKÖ USKO OIKEUSLAITOKSEEN?????USKOTKO KELTAISEEN LEHDISTÖÖN MIELUUMMIN?OLET MEDIAN ORJA SAATANAN LUUSERI

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


olen sanonut kirjoitti:

??????????????????????????? nisse syytön,sitähän olen teille idiooteille yrittänyt tolkuttaa koko ajan.siitäs saitte kaikki jotka uskoo kaiken mitä media sanoo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu