Omaiset

Huokaisevatko Bodom-uhrien omaiset nyt että tämä selvis? Nyt he voivat alkaa etsimään oikeata syyllistä hyvillä mielin, tietäen että murhaaja ei ollut heidän tuttu Nils.
Varmasti nukkuvat yönsä paremmin kun murhaaja ei olekaan tuttu. Olen niin onnellinen heidän puolesta. Tästä on hyvä jatkaa!!
4358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja mee kirkkoon syömään, ME TERVEET jatketaan mihin pelleoikeus jäi.piste.

Äänestä

eivät huokaise vielä helpotuksesta, vaan vievät jutun niin monta kertaa oikeuteen, kunnes NG saadaan tuomittua.

Äänestä
  • Millä tavalla juttuun saadaan lisää raskauttavia todisteita? Ei millään. Aikaa on yksi viikko, ja jos mitään konkreettista uutta tietoa ei löydy, niin juttu ei etene hoviin. Yllätystodistajat eivät kelpaa.

    Äänestä

"Olen niin onnellinen heidän puolesta."

Oletko aivan sairas? Hehän tässä jutussa kärsivät kaikkein eniten vääryyttä!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sepi Ik kirjoitti:

Huokaisevatko Bodom-uhrien omaiset nyt että tämä selvis? Nyt he voivat alkaa etsimään oikeata syyllistä hyvillä mielin, tietäen että murhaaja ei ollut heidän tuttu Nils.
Varmasti nukkuvat yönsä paremmin kun murhaaja ei olekaan tuttu. Olen niin onnellinen heidän puolesta. Tästä on hyvä jatkaa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu