himoitsen jamon d590 kajareita lähes puhtaasti ulkonäöllisistä syistä vaikka toki liikkeessä upeasti soivatkin, ovatko kuitenkaan melko kalliiseen hintaansa( 700e/pari)nähden tarpeeksi laadukkaita ? takakajareiksi ajattelin e370 (150e/pari) vahvarina on yamahan vx800 ja subbarina jammun sw800
jamon D590
toni
43076
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
miks dali mainostaa ihan samoja värkkejä ominaan ? tarkoita just noita d590 kajareita... onks jamo ja dali sama valmistaja??
dali ja jamo ihan eri juttu, mulla oli Jamo D590, kunnes yks kaveri halusi ne käydessään kylässä, nyt harmittaa kun niiden ovh on n.1100e, jos sais 800e tai alle niin ostaisin.
Saa alle 700€ täältä kainuusta Maxi marketin (Kodintukku)kaiutin osastolta.
ostin jo D590 Ylivieskan Kärkkäiseltä, sain alle 800e pari ja olen todella tyytyväinen, vaatii kohtuullisen vahvarin, että soi, huonolla vahvarilla jää kaiuttimista liikaa reserviin