Hyvät Habbolaiset!

Habon Asiakas Palvelu

Kaikki Habbolaiset! Saanemme ystävällisesti ilmoittaa, että Hobat erotettiin siksi, että he hakkeroivat habon, ja tekivät siten habboon mahdolliseksi kaljan juomisen, ja strippaamisen.

Tilalle palkkasimme siksi moderaattorit, jotka tällä hetkellä hilluvat kapakoissa. Valitettavasti he olivat vielä pahempia kuin hobat.

Nyt etsimme tilalle uusia homoja! Ólemme havainneet, että homoilla on pisimmät munat, joten he sopivat tähän valvonta tehtävään. Homojen pitäisi osata virtsata omaan silmäänsä, ja omistaa yli 1metrin pitkä muna.

Lisäksi Tiedotamme, että habbon edellinen huolokatko johtui siitä, että koko habon henkilö kunta katseli habon perustajien strippaus esitystä.

Ja viimeiseksi:
Olemme mahdollistaneet myös homoilun habossa! Ja myös sellainen asia, että habon salasana generattori sekosi, kun toinen habon perustajista, Apparatus, Tunki vehkeensä habboa johtavan tietokoneen sisälle. Siksi pyydämmekin kaikkia vaihtamaan salasanansa seuraavaksi: GayMansHabbo Pahoittelemme häiriötä.

Huonoja habbo Hetkiä!

Toivottaa Habon Homomainen Asiakas palvelu

3

351

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hohoho

      Luuletko todella että joku uskoisi?

      • oomenaa

        Luuletko oikeasti, että joku ottaisi tämän tosissaan?


    • googlemies

      Jos kerran sanot kaljan juominen ja strippaaminen on pahasta eikös porno ole?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      105
      1284
    2. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      91
      777
    3. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      691
    4. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      47
      667
    5. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      118
      551
    6. Lidilikö Suomussalmelle

      Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat
      Suomussalmi
      30
      531
    7. Ei makeat pimut sytytä

      sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol
      Ikävä
      32
      516
    8. Upeaa Google!

      Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö
      Kajaani
      182
      498
    9. Huomasitko? Elämä Lapselle -konsertti tänään suorana tv:ssä - Aika kova kattaus huippuartisteja!

      Lastenklinikoiden Kummien järjestämä Elämä Lapselle -konsertti tukee Suomen viiden yliopistollisen lastensairaalan toimi
      Viihde ja kulttuuri
      23
      487
    10. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      59
      473
    Aihe