Näin tulee tapahtumaan !!!

Vain rekisteröityneillä on asiaa keskustelupalstoille.On ollut niin paljon häirikkökirjoittajia.
5833
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kun en oo netin orja.

Äänestä

mut onhan niitä muita foorumeita jo olemassa, miksi sä vielä täällä kuppaat jos tekee pahaa?

Äänestä

rekisteriin ja jatkoo juttua entiseen tahtiin?

Äänestä
  • Silloin ei ptsty keskustelemaan itsensäkanssa huomaamattomasti!

    Äänestä

  • korppi kirjoitti:

    Silloin ei ptsty keskustelemaan itsensäkanssa huomaamattomasti!

    mistään mittään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aavistelen niin kirjoitti:

Vain rekisteröityneillä on asiaa keskustelupalstoille.On ollut niin paljon häirikkökirjoittajia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu