SALARAKAS???

Mistä kysymys?Kuulin just subilta,että Antin salarakas on tänään telkus purkamassa tuntojaan?Kuka mitä häh?
5789
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

viikko sitten.
Joku julkisuuden kipeä pimatsu tietenkin jolla jotain säpinää ennen BB:tä on Antin kanssa ollut.
Sanohan Antti saunassakin Timolle,että siviilissä hän tietää,että yks nainen kuvitteli jotain enemmänkin heiän suhteesta.

Äänestä
  • Ok.En seuraa niin tarkkaan ohjelmaa, eli en ole ihan kaikesta perillä....Tänään aion katsoa ja toivottavasti Hanna joutuu äänestykseen!Katsotaanpa kenen helmoja Timo sen jälkeen nostelee, kun Hanna lentää talosta ulos.

    Äänestä

Voi hellanlettas.Lyökää ny mummot reisiinne.Vai että oikein salarakas...

Äänestä

Jos ei muulla oo väliä kun ulkönäöllä niin mikäpä siinä.. ite en tuhlais aikaani ihmisen seurassa jolle ei merkkaa ku oma pärstä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TÄH? kirjoitti:

Mistä kysymys?Kuulin just subilta,että Antin salarakas on tänään telkus purkamassa tuntojaan?Kuka mitä häh?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu