Nortonista ohjelmista

Eli verkkokauppa.com myy Norton Internet Security 2005 hintaan 70,90 euroa

ja Norton Internet Security 2005 Ghost 9.0 hintaan 67,90€. Mikä tuo Ghost on ja miksi se on halvempi kuin tuo toinen?

Kumpi noista kannattaa ostaa?
2207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...halvempi tietysti kun kerran tulee Ghost:kin extrana(tai sitten ilmoitus on virheellinen)

Ghost on levynkloonausohjelma.

-T

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyttävää kirjoitti:

Eli verkkokauppa.com myy Norton Internet Security 2005 hintaan 70,90 euroa

ja Norton Internet Security 2005 Ghost 9.0 hintaan 67,90€. Mikä tuo Ghost on ja miksi se on halvempi kuin tuo toinen?

Kumpi noista kannattaa ostaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu